СПОРТ

Днес е двубоя между Странджанец и Странджа Агрокорн 2022 на градския стадион в Царево

12 ноември 2023

• от Тодор Вангелов

Днес на градския стадион в Царево предстои футболен двубой, където отборът на Странджанец ще се изправи срещу Странджа Агрокорн 2022 в мач от първенството на ОГ Бургас 2023/24. Срещата е част от футболната програма за 12 ноември 2023 г., неделя, и започва в 14:30 часа.

ФК Странджанец завърши с равен резултат срещу ФК Бургас Спорт

В момента домакините от Странджанец заемат четвъртата позиция в класирането със събрани 16 точки. С този резултат те са в отлична форма и се наслаждават на успешен сезон до момента.

От друга страна, гостите от Странджа Агрокорн 2022 са в тежко положение, заемайки последната позиция с 0 точки.

Младежите на Странджанец триумфират с убедително 4:0 срещу Свети Никола (Черноморец)

В момента водещият отбор в класирането е Нефтохимик 1962 от Бургас, който събира 22 точки.

Феновете в Царево с нетърпение очакват началото на сблъсъка и се надяват на успешен резултат за отбора.